Gayem İnşaat
    Hakkımızda
    Misyon
    Vizyon
    Kalite Politikamız
    Araç Parkımız
    Ekibimiz

Hakkımızda

 

         Gayem İnşaat Tur. San. ve Tic. Ltd.Şti. ; 1993 yılında İnş. Müh. Sn. Selahattin Doğan tarafından kurulmuştur. 1978 yılında Gazi Üniversitesi Mühendislik Fakültesi mezunu olan Sn. Selahattin Doğan, Gayem İnşaat firmasını kurana kadar 15 sene kamu ve özel sektörde yöneticilik görevi yapmıştır.

         Gayem İnşaat Tur. San. ve Tic. Ltd.Şti. kuruluşundan bu yana çok sayıda ve çeşitlilikte  projeyi tamamlamıştır ve halen inşaat sektöründeki çalışmalarına devam etmektedir.

         Kamu kesiminde T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı, TTK (Türkiye Kömür İletmeleri), KOSGEB, Halkbankası ve Vakıfbank idarelerinden almış olduğu işlerini başarıyla tamamlamış ve taahhütlerini yerine getirmiştir.

 

Nato Güvenlik Belgesi sahibi olan firmamız, 1995-2000 yılları arasında pekçok Nato ve Hava Kuvvetleri Projesinde çeşitli birimlerde hizmet vermiştir.

 

         GSM çalışmalarında da yer alan firmamız; Nokıa,Siemens ve Lucent gibi firmalarla beraber baz istasyonları projelendirme ve inşaatlarında da partner olarak çalışmıştır.

 

Özel sektörde de imalatlarına devam den firmamız; İvedik OSB'de bulunan pek çok kooperatifin alt yapılarının inşaatlarını (Kanalizasyon, Yağmur suyu, İçme Suyu, Elektrik ve Telefon) başarıyla tamamlamış ve resmi idarelere (ASKİ- TELEKOM - TEDAŞ vb.) kabul ve devirlerini yaptırmıştır.

 

Üst yapı inşaatları alanında da söz sahibi olan firmamız, Ostim OSB'de pekçok Sanayi Tipi İşyeri inşaatını ve Batıkent'te konut inşaatlarını tamamlayarak hak sahiplerine teslime etmiştir.

 

         Onbeş yılı aşkın süredir inşaat sektöründe hizmet veren Gayem İnşaat; bu güne kadar göstermiş olduğu başarı ve ortaya koymuş olduğu kaliteyi daha da ilerilere taşıyabilmek için gereken özveriyi gösterecek ve sektördeki çalışmalarına aralıksız devam edecektir.